Отправить запросОтзывы наших клиенов

Хочу поблагодарить коллектив студии за проделанную работу по созданию сайта Окуневка Тур. Приятные в общении, доброжелательные, учитывают все пожелания и предложения. Профессиональная работа. Желаю коллективу творческих успехов и хороших клиентов))). Удачи! С уважением, Александр Литвинов.
2014-01-26Литвинов Александр
Від себе особисто, та від ТМ «Зелений Шлях» хочу подякувати колектив компанії «Zwebra» за прекрасно виповнену роботу. Нам дуже подобається те що після завершення розробки сайту, ви не кинули на призволяще (), а постійно консультуєте та допомагаєте в управлінні сайту. З повагою, Рубан Богдан
2012-12-29Богдан
Наш центр тривалий час обирав підрядника для розробки власного Інтернет-сайту, і зупинив свій вибір на студії веб-дизайну «Zwebra». За короткий період працівникам студії за прийнятну ціну вдалося розробити нам сучасний та якісний персональний сайт, яким ми залишилися задоволені. В процесі розробки сайту ми детально обговорювали кожний етап підготовки, індивідуально узгоджували найменші нюанси щодо технічних питань та дизайну і, завдяки уважному ставленню до наших побажань та їх швидкій реалізації, залишилися задоволені кінцевим результатом. Хотілося б відмітити відповідальність, обов’язковість та професіоналізм працівників студії, та подякувати їм за компетентну та ефективну співпрацю. «Юридичний центр Черкасси»
2012-01-20Тетяна
Специфіка діяльності державної установи передбачає певні правила і обмеження у розробці будь-яких супровідних матеріалів, будь-то друкована продукція чи оформлення сайту. Тому до вибору розробника нашої веб-сторінки висувались досить жорсткі вимоги. Завдяки наполегливості і умінню працювати з клієнтами колектив студії zWEBra задовольнив усі наші побажання. Дякуємо за співпрацю і бажаємо такої ж продуктивної діяльності в майбутньому! Кременчуцька районна рада.
2012-01-12Наталія Володимирівна
Молодая слаженная команда! Всегда приятно иметь дело с людьми, которым интересен успех вашего бизнеса как итоговый результат! Умнички :) Интернет магазин «China Gifts»
2011-10-27Елена
Команда профессионалов, которые за короткий срок сумели не только реализовать заданный проект, но и приятно удивили креативом идей. Удачи Вам! И двигайтесь только вперёд! ОДО «Объединение Днепроэнергостройпром»
2011-10-21Юлия
Приятная молодая команда, в работе учли все наши замечания. С опытом придет собственный стиль. Желаем креативных решений и благодарных клиентов! «Рекламный центр на Московской»
2011-08-20Каптан Марина
Уже порядка 6 месяцев сотрудничаю с данной веб- студией в разрезе продвижения своего сайта по продаже детской трикотажной продукции. Радует то, что количество посетителей и объём заказов с каждым месяцем растёт. Спасибо! ЧП «Кравченко Текс»
2011-07-02Анжела Борисовна
Очень понравился подход ребят к поставленной задаче. Сделали хороший сайт в установленный срок! Будем непременно сотрудничать и в дальнейшем. «Auto Drive»
2011-06-20Алексей